моя подруга і стосунки

0 +1 -1
Аноним спросил 6 лет назад

Доброго дня в мене така ситуація … я хлопець мені 26 у мене є подрга ми знайомі вже років 5, але останній рік  ми спілкуємся дуже активно .кожен день вона мені дзвонить питає як справи і т.д аналогічно і я дзвоню… але останні десь 2 місяці я почав в неї закоховутись.. коли я закохуюсь я для цієї людини хочу зробити все на скільки мені позволяють можливості як фінансові так і фізичні( я не знаю як цього позбутись  , я починаю перейматись,  що я шось роблю не так і завжди думаю про то ) ..я бачу в цій людині свою дівчину і в подальшому жінку . Вона напевно замітила що щось змінилось , і теж якось змінила своє ставлення на мій поглядд їй якось байдеже зараз на мене  … воан знає що я в неї є і все….ми не спілкувались з нею на тему Про нас двох серйозно, прост оінколи шутили  я тоді це сприймав просто собі як жарт і т.д  і не думав що закохаюсь , а зараз я не знаю як діяти я боюсь що якщо я їй скажу про свою почуття   і вона відмовить то у нас не буде ні стосунків як у хлопця і дівчини  ні дружби… чому я боюсь? бо у мене вже були 2 таких випадки….  я не знаю чи можливо так дружити з дівчиною.. я займаюсь спортом стараюсь переключитись на щось інше але мені ніяк не виходить .. якщо можете дайте якусь пораду.. Дуже Вдячний.

3 ответ
0 +1 -1
Психолог Радим Спектор Админ. ответил 6 лет назад

Добрий день! Мені здається, краще зізнаватися у своїх почуттях, ніж приховувати їх. Раптом вона дійсно відповість Вам взаємністю.
З погляду терапії, я б порадив Вам звернути увагу на сценарій, який повторюэться у Вашому житті. Ви написали, що раніше у Вас вже було два подібних випадки. Це означає, що Ви так будуєте стосунки, немов, коли дистанція з дівчиною скорочується, відносини з нею стають неможливими.. Я б порадив Вам попрацювати з цим питанням в терапії.
 
З повагою, психолог Радим Спектор

0 +1 -1
Аноним ответил 6 лет назад

а як мені попрацювати в терапії?

0 +1 -1
Психолог Радим Спектор Админ. ответил 6 лет назад

Можемо з Вами попрацювати через скайп, або зверніться до психолога у своєму місті. Попрацювати — це означає розібратися у тому як саме Ви будуєте відносини і чому скорочення дистанції і розуміння своїх почуттів до дівчини робить  Ваші відносини неможливими.
 
У роботі з Вами я приділив би увагу тому, яку позицію Ви займаєте поряд із дівчиною. Поки що, Ви обираєте бути другом, виключаючи себе, як чоловіка. І коли Ви починаєте розуміти, що хочете інакше себе проявити у відносинах, Вас уже не готові прийняти в такому образі. Перш за все необхідно допомогти Вам навчитись займати іншу позицію у відносинах (позицію чоловіка поряд з жінкою). 
 
Буду радий допомогти Вам. Психолог Радим Спектор

Ваш ответ